خرید طراحی لوگو دانلود آهنگ فروش فایل تفکر سیستمی
بستن تبلیغات [X]
قوانین و مقررات فروشگاه

آمار فروشگاه

افراد آنلاین : 1 نفر
بازديد امروز : 33
بازديد ديروز : 16
كل بازديدها : 93217

دیگر امکانات

پیگیری سفارش

برای پیگیری سفارشات خود، شماره پیگیری سفارش را در فرم پیگیری سفارشات (ستون سمت راست صفحه در کامپیوتر و یا بالای صفحه در موبایل) وارد کنید. با زدن دکمه پیگیری، وضعیت سفارش شما نمایش داده می شود.


لغو سفارش

اگر بنا به دلایلی خواستار لغو سفارش خود هستید و یا از محصول دریافت شده راضی نیستید، به راحتی میتوانید مشخصات خود (خریدار) و شماره پیگیری سفارش را از طریق ایمیل به آدرس info@mashhadgift.info ارسال کنید. همکاران ما در بخش فروش در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد.


اطلاعات کاربری

کاربر موظف است اطلاعات شخصی واقعی و صحیح خود را در سایت وارد نماید. فروشگاه مسئولیتی در قبال هرگونه مشکل احتمالی که در اثر ارائه اطلاعات غلط از طرف کاربر به این سایت، ایجاد شده است، ندارد.

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در هنگام خرید امکانپذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی خریدار برعهده خود افراد بوده و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در خصوص مغایرت های احتمالی ندارد.

شماره پیگیری که پس از خرید برای کاربر نمایش داده می شود، دارای نام و مشخصات است و کاربر باید از آن مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، فروشگاه در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.


محتوای سایت

کاربران گرامی به سایت فروشگاه اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین و شرایط استفاده از فروشگاه می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از فروشگاه به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود.

مطالب سایت فروشگاه ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل فروشگاه نیستند و فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینک ها و عکسها، ندارد.